Реально поспали 4 години. Чуток по плану не склалося, виїхали на годинку пізніше;) Запаковувались в машину довгенько… головне, що все всунули)
Два водія, домовилися їхати по 200 км кожний, не внапряг. Після Рівного вирішили їхати не через Чоп, а через Берегово, ніби швидше кордон проходити можна. На ночівлю житло вирішили знайти біля кордону.
Дорожне покриття до Мукачево я бы назвав непристойно пристойним, як по мірками Українських доріг, що не могло не порадувати:)
Заправили повний бак в Мукачево, щоби до Хорватії доїхати без дозаправки, в угорців дорожче паливо ніж в Хорватії (озвучу порівняння вартості пізніше).
По рекомендації заїхали повечеряти в ресторанчик Мисливська Чарда за 7 км від кордону, перед селом Яноші. І тут сливова самогонка “відняла” у нас одного водія)
Чек 830грн на чотирьох, але хавали тупо все (супи, гарніри, м’ясо, компот + слив’янка), реально смачно все і дуже приємно. В порівнянні з Києвом, зовсім не дорого, як для такого приємного ресторанчику. Рекомендуємо.
830 км дороги проїхали за 11 годин з зупинками на перекур через кожні 100 км.
На ночівлю зупинилися в Віллі Еден в селі Яноші. 400грн за ніч – 3х місний номер + для мене дуже недурна розкладушка) Для ночівлі все що потрібно є.
Сон прийшов швидко…